Pivovarji že danes do novih točk

Vir: Slavko Kolar

Celjski rokometaši so danes, v sredo, 23. septembra odigrali 4. krog državnega prvenstva. Tekma je bila na sporedu med tednom zato, kjer pivovarje v soboto čaka srečanje Lige prvakov. Tudi v 4. krogu so člani rokometnega kluba CPL prišli do nove zmage, tokrat so zanesljivo premagali Krko (38:28).

Rezultat

RK CELJE PIVOVARNA LAŠKO – MRK KRKA 38:28 (19:14)

Strelci:

CELJE: Blagotinšek 6, Ivič 5, Babarskas 1, Janc 11, Razgor 2, Poteko 1, Potočnik 2, Kodrin 2, Fižuleto 3, Mlakar 3, Žvižej 2.

KRKA: Rašo 2, Jurečič 3, Lavrič 4, Didovič 2, Okleščen 3, Bevec 1, Irman 2, Kovačič 2, Papež 5, Orlič 2, Adamčič 2.

Za pivovarje nista nastopila Patrianova in Marguč, ki sta poškodovana, tekmo pa je zgolj s klopi spremljal tudi Zarabec. Celjski rokometaši so vodili vse od prve minute dalje. Ob koncu prvega polčasa so malce popustili in rokometaši Krke so se približali zgolj na 4 zadetke zaostanka. V drugem polčasu so Celjani zopet prevzeli pobudo in na koncu zasluženo slavili. Odlično je branil Lesjak, ki je zbral kar 23 obramb, v napadu pa je blestel Janc, ki je mrežo nasprotnikov zatresel enajstkrat in se tako na najboljši možni način vrnil na igrišče po poškodbi.

PIVOVARJE V SOBOTO ČAKA 2. KROG EHF LIGE PRVAKOV, KO BO V DVORANI ZLATOROG GOSTOVAL ZAGREB.