Rokometaši CPL z zanesljivo zmago v 1/16 Pokala Slovenije

rokomet-ekipa-celja-201211121Rokometaši Celja Pivovarne Laško so v 1/16 finala Pokala Slovenije prepričljivo premagali rokometaše Krškega.

Celjani so v sredo odigrali 1/16 tekme finala Pokala Slovenije. Gostovali so pri Rokometnem klubu Krško. Pivovarji so tekmo vzeli v svoje roke že v začetnih minutah in vodstvo vzdževali skozi celotno tekmo. Ob polčasu so vodili že za 10 zadetkov. K zmagi sta veliko pripomogla celjska vratarja, ki sta skupaj zabeležila 20 obramb. Celjani so tekmo dobili s končnim rezultatom 23:41 (10:20). Z zmago so se celjski rokometaši zanesljivo uvstili v naslednji krog, kjer jih v 1/8 Pokala Slovenije čaka ekipa RD Ribnica Riko hiše.

Strelci:

RK Krško: Kozole, Žitnik, Polutnik; Zorič, Dragan 3, Romih, Dular, Ban 2, Škafar, Kodrič, Kastelic, Sintič 5, Sendelbah 3, Zoran 5, Vrečar, Grušovnik 5

RK Celje Pivovarna Laško: Lesjak  11 obramb, Skok, Kastelic  9 obramb; Blagotinšek 5, Ivič 5, Janc 7, Razgor 3, Marguč 4, Malus 4, Sliškovič 1, Zarabec, Kodrin 7, Pešič, Kasal 3, Žvižej 2