Vardarjev tok močnejši od Savinje

Celjski rokometaši so v okviru 6. kole lige SEHA gostile aktualne evropske prvake. Skopski Vardar je upravičil naziv favorita, a do zmage ni prišel tako zlahka.

Slovenski prvaki so začeli podjetno in po 10 minutah vodili s 6:4, potem pa so pobudo prevzeli gostje iz Makedonije, ki so prvi polčas dobili s tremi goli prednosti.

Sredi drugega polčasa je pivovarjem preko Igorja Anića uspelo znižati na 23:24, a Celjani nikakor niso mogli priti do izenačenja. V drugem delu je Urbana Lesjaka uspešno nadomestil Aljaž Pajntar, a so gostje vseeno uspeli uveljaviti svojo kvaliteto. Med tekmo se je poškodoval tudi Luka Mitrović.