Z odprte kuhnje v Celju (foto)


foto66667Letos je na celjskih ulicah premiero doživela odprta kuhnja in to z velikim uspehom. Zadnjega maja so ljudje preplavili mestno središče in gneča med stojnicami je bila nepopisna.

No, sedaj, ko ustvarjalci odprte kuhne na celjski tržnici svoje dobrote ponujajo vsako drugo soboto, je obisk le-te mnogo bolj znosen.

Privoščila sta si ga tudi Anja in svojo izkušnjo v besedi in fotografiji obeležila na blogu Trenutek, ki očara.

Kaj sploh je “odprta kuhna”?
“To je prehranska tržnica, ki ponuja kulinarična razvajanja. Lahko se odločimo za hitro kosilo, prijetno druženje s prijatelji ob dobri sladici in vinu, za kulinarično raziskovanje različnih vrst kuhinje … za vsakega se najde nekaj, za gurmane, kot sem jaz, še preveč,” s svojimi besedami slikovito opisuje Anja.

Kaj vse je videla in poskusila na celjski odprti kuhni, preberite v njenem blog sporočilu.

polsi-komarji-voluhar2