Gasilci gasili požara košev, požar v naravi in odstranjevali razlito olje


Označite Celje.info kot prednostni vir na Googlu

Gasilci so v sredo na območju Celjske regije posredovali na več intervencijah, med drugim so gasili dva požara košev za odpadke v Celju.

Posredovali so tudi zaradi razlitega olja na cestišču in požara v naravi.

Ob 12.19 je na avtobusnem postajališču pri krožišču za Cesto na Ostrožno v Celju zagorel koš za smeti. Požar so pogasili gasilci Poklicne gasilske enote Celje.

Na isti cesti so morali gasilci znova posredovati zvečer. Ob 22.33 je namreč zagorela vsebina koša za odpadke, požar pa so prav tako pogasili gasilci PGE Celje.

Ob 20.27 je v Ulici Valentina Orožna v Šentjurju gorelo v naravi. Posredovali so gasilci PGD Šentjur, ki so požar pogasili in pregledali okolico.

Že popoldne, ob 16.32, so v Paki pri Velenju gasilci PGE Velenje in PGD Velenje nevtralizirali razlito olje na cestišču ter tako poskrbeli za varnejše razmere v prometu