V noči na četrtek se je na cesti Laško–Celje zgodila prometna nesreča, v kateri sta bili udeleženi dve osebni vozili.
Kot so sporočili iz PGD Laško, so poziv prejeli ob 2.55. Do nesreče je prišlo v naselju Debro v Občini Laško.
Gasilci so ob prihodu zavarovali in razsvetljevali kraj dogodka, odklopili akumulatorja na vozilih ter poskrbeli za požarno varnost. Ena oseba je po trčenju ostala ujeta v vozilu, zato so jo gasilci s tehničnim posegom rešili iz avtomobila.
Na kraju so gasilci usmerjali promet in z absorbentom posuli razlite motorne tekočine. Reševalci NMP Laško so dve poškodovani osebi odpeljali v Urgentni center Splošne bolnišnice Celje.



