Celjski akrobati uspešno tekmovali v Umagu (foto)

Prejšnji teden je Umag gostil 4. Odprto prvenstvo Umaga v akrobatskih skokih z male prožne ponjave. Na tekmovanju je nastopilo tudi enajst celjskih akrobatov v vseh kategorijah.

Najbolje izmed akrobatov iz Freestyle kluba Celje se je znova odrezal državni prvak Urh Skamen. Tudi tokrat je slavil v kategoriji starejših dečkov, na stopničkah pa se mu je pridružil klubski kolega Jakob Leskovšek, ki je zasedel 3. mesto.

Pri cicibanih je Niko Mahmutović zasedel 2. mesto, Val Flander pa je slavil v kategoriji začetniki. Pri mladinkah se je s 5. mestom izkazala tudi Patricija Vrtačnik z osvojenim 5. mestom.

Danes se celjski akrobati udeležujejo zadnje tekme v akrobatskih skokih z male prožne ponjave v Maribor. To je tudi zadnja tekma za Pokal Slovenije na kateri se bo Urh Skamen boril še za naslov pokalnega prvaka.