Z vlakom na informativne dneve in na info zajtrk

01. 02. 2012 11:53

Na informativne dneve z vlakom vsako leto potuje več mladih. Na Slovenskih železnicah bodo letos za oba informativna dneva pripravili podaljšane garniture rednih vlakov in dva dodatna vlaka. Na ljubljanski železniški postaji bodo za bodoče dijake in študente poskrbeli za dobrodošlico.

V petek, 10. februarja in v soboto, 11. februarja, bodo vsi jutranji vlaki proti Ljubljani, prav tako pa tudi tisti, ki se bodo popoldne vračali iz nje, vozili s povečanim številom potniških garnitur oziroma z dodatnimi vagoni.

V petek, 10. februarja, bosta poleg rednih vlakov vozila tudi dva dodatna vlaka. Prvi bo odpeljal iz Celja ob 7.12 in pripeljal v Ljubljano ob 8.31, drugi pa bo iz Litije odpeljal ob 7.50 in v Ljubljano pripeljal ob 8.20. Oba bosta ustavljala tudi na vseh večjih vmesnih postajah.

Vlak 503, ki vozi iz Maribora v Koper, bo oba dni izjemoma ustavljal tudi na postajališču Ljubljana Tivoli, in sicer ob 9.32.

Vozni red dodatnih vlakov iz Celja in Litije v Ljubljano

Postaja Postaja
Celje                   7.12             Litija           7.00
Laško                 7.20            Kresnice    7.57
R. Toplice        7.27            Jevnica      8.01
Zidani Most    7.37            Laze             8.05
Hrastnik          7.46             Lj. Zalog     8.12
Trbovlje          7.52             Lj. Polje      8.15
Zagorje            7.57            Ljubljana    8.20
Litija                 8.09
Ljubljana        8.31

Zaradi pričakovane gneče na SŽ priporočajo nakup vozovnic v predprodaji. Na vlaku ICS je obvezna rezervacija sedeža.

V podhodu ljubljanske železniške postaje bodo bodoče srednješolce in študente pogostili z zdravim zajtrkom, pripravili ga bodo v sodelovanju z Ljubljanskimi mlekarnami in Žitom.

Obenem bodo mladi lahko dobili informacije o posebnih ponudbah, ŠOU Ljubljana pa jih bo seznanil z informacijami kako do šol, do najcenejših vozovnic in podobno.

Vir: Slovenske železnice

Oznake: , , , , , , , ,
Vam je članek zanimiv? Delite ga s prijatelji:
X
189 queries in 0,683 seconds.