Člani Atletskega društva Kladivar Celje so zadnji konec tedna v Mariboru nastopili na državnem prvenstvu za člane in članice, kjer so posegli po številnih najvišjih uvrstitvah.
Srebrne medalje so osvojili: Marko Pepelnak (400 m ovire), Ela Velepec (višina), Pia Mesec (kopje) in Živa Kidrič (krogla).
Četrta mesta so osvojili: Fin Šibli (palica), Hana Urankar (disk), Blaž Rozman (kladivo) in Mila Alfirevič (palica).
Peta mesta sta osvojilia: Lovro Kralj (1500 m) in Leja Bricman (disk).








