V ponedeljek dan odvetniške pravne pomoči – seznam za celjsko regijo

18. 12. 2016 21:11

odvetniska_zbornica_slovenijeSlovenski odvetniki bodo v ponedeljek, 19. decembra 2016, nudili pro bono oz. brezplačno pravno pomoč, pri čemer želijo pomagati predvsem tistim, ki so pomoči najbolj potrebni in ki si zaradi pomanjkanja denarja ne upajo prestopiti praga njihovih pisarn.

Na spletnem mestu Odvetniške zbornice Slovenije so zapisali tudi, da bodo ta dan namenili tudi malim podjetnikom, ki se težko prebijajo iz meseca v mesec in novodobnim s.p.-jem, ki so jih delodajalci in razmere na tržišču prisilile v to obliko samozaposlitve.

Pravna pomoč se bo izvajala predvsem ustno, bodisi v pisarni bodisi po telefonu, po predhodni najavi zainteresiranega državljana.

Odvetniki vam bodo na ta dan predvsem posredovali splošne informacije o problemu oz. sporu in vam pojasnili pravne možnosti, ki vam jih v vašem primeru omogoča zakonodaja in sodna praksa.

Ljudem, ki že imajo pooblaščence, vendar želijo brezplačno preverjati njihovo delo ali pa se izkaže, da zgolj preverjajo odgovore na svoja vprašanja pri več odvetnikih, odvetniki lahko pravno pomoč v okviru te akcije tudi odklonijo.

Zaradi organiziranosti odvetniških pisarn predlagajo, da kontaktirate izbranega odvetnika in se najavite – sklicujte se na dan odvetniške pravne pomoči pro bono. Predlagamo, da vnaprej dostavite morebitno dokumentacijo in svoj opis problema.

Seznam celjskega območnega zbora odvetnikov

Naziv Naslov in kraj Telefon E-pošta
Aleksić Marjan Strma cesta 1a, Rogaška Slatina 041 741 110
03 819 26 36
 
Blagovič Božidar Na trgu 14, Mozirje 041 360 762
03 583 27 10
darko.blagovic@siol.net
Bromše Tomaž Ljubljanska cesta 3/a, Celje 041 383 661
03 490 03 28
odvetnik.bromse@siol.net
Cugmas Velimir Liptovska 6a, Slovenske Konjice 03 759 25 10 tajnistvo@cugmas.si
Cuk Marko Cesta na Roglo 13b, Zreče 03 759 45 00
041 655 221
odv.cuk@siol.net
Černezel Anja Celjska cesta 23, Šmarje pri Jelšah 059 030 043
041 356 880
anja.cernezel@t-2.si
Čuk Korošec Marija Liptovska 6a, Slovenske Konjice 03 759 25 10 marija.cuk@cugmas.si
Dobrajc Gregor Cesta Valentina Orožna 8, Šentjur 041 381 514
03 574 02 20
03 749 32 20
gregor.dobrajc@odgp.si
Dosedla Kaja Ulica Dušana Kvedra 11, Šentjur 03 749 32 00 kajadosedla@yahoo.com
Feguš Marjan Prešernova 23 a, Celje 041 620 262
03 490 12 00
odvetnik@fegus.si
Fijavž Sirc Nina Tepanje 28b, Slovenske Konjice 041 326 160
08 205 65 56
info@odvetnica-fijavz.com
Fink Rok Ljubljanska c. 6, Celje 03 493 08 30
041 736 065
rok.fink@siol.net
Gerželj Gregor Mestni trg 7, Žalec 03 710 16 40
051 819 021
info@opg.si
Grad Pečnik Alenka Ozka ulica 3, Celje 03 548 36 21
030 696 616
odvetnica.gradpecnik@t-1.si
Gregorin Gregor Ljubljanska cesta 8, Celje 03 493 02 03
040 477 857
gregor.g@gregorin-stifter.si
Gregorin Nina Ljubljanska cesta 8, Celje 03 493 02 03 nina.g@gregorin-stifter.si
Gregorin Štifter Daša Ljubljanska cesta 8, Celje 03 493 02 03 dasa.g@gregorin-stifter.si
Gregorovič Jožko Cesta Valentina Orožna 8, Šentjur 03 749 32 20
03 574 02 20
jozko.gregorovic@odgp.si
Gričnik Jasmina Celjska cesta 5, Žalec 03 710 30 87
041 627 166
gricnik.tajnistvo@gmail.com
Hasaj Mitja Trg celjskih knezov 6, Celje 03 425 25 20 mitja.hasaj@korosec.si
Hostnik Andrej Drofenikova 15, Šentjur 03 746 46 63
051 644 400
odvetnik.hostnik@siol.net
Inkret Igor Ljubljanska c. 8/I, Celje 03 490 89 30 igor@inkret-odv.si
Ivančić Damir Stanetova ulica 27, Celje 08 205 77 32 damir.ivancic@odit.si
Janežič Andrej Gledališka ulica 4, Celje 051 650 195 odvetnik.janezic@gmail.com
Klep Volk Urša Gledališka ulica 2, Celje 041 350 045
03 490 57 00
ursa@klep-op.si
Kmet Boris Savinova ul. 7, p.p. 276, Celje 03 548 46 83 kmet.boris@gmail.com
Koprivc Ines Cesta Valentina Orožna 8, Šentjur 03 574 02 20
03 749 32 20
ines@odgp.si
Korošec Dušan Trg celjskih knezov 6, Celje 041 619 236
03 425 25 20
dusan@korosec.si
Korošec Tanja Prešernova cesta 8, Velenje 070 600 600
0590 27 290
info@op-korosec.si
Krčmar Simon Ulica Heroja Staneta 1/b, Žalec 03 712 03 86 odvetnik.krcmar@gmail.com
Marovt Žiga Prešernova ulica 6, Celje 03 548 50 94 ziga@marovt-odvetnik.si
Mavri Roman Trubarjeva ulica 21, Laško 03 734 11 10
041 404 586
roman.mavri@siol.net
Mikša Dragutin Gledališki trg 2, Celje 041 745 585
03 548 15 25
info@odvetnik-miksa.si
Mlinarič Jernej Cesta Valentina Orožna 8, Šentjur 03 749 32 20
03 574 02 20
jernej.mlinaric@odgp.si
Mohorko Rafael Miklošičeva ulica 5, Celje 03 490 00 50
03 428 42 80
041 756 796
rafael.mohorko@siol.net
Nečemer Matej Oplotniška 1/A, Slovenske Konjice 03 757 27 70
031 336 531
info@necemer.si
Pahole Rudi Bratov Mravljak 1, Velenje 03 587 46 59 rudi.pahole@siol.net
Pavlič Aleksandra Oplotniška 1/A, Slovenske Konjice 03 757 27 70 info@necemer.si
Pavlina Uroš Stanetova ulica 2, Celje 031 663 411
03 492 36 80
pavlina.uros@gmail.com
Pogorelčnik Nataša Cesta talcev 2, Velenje 041 334 016
03 897 11 80
n.pogorelcnik@gmail.com
Poklič Primož Celjska cesta 2, Slovenske Konjice 051 388 031
08 205 20 10
odvetnik@poklic.si
Pšeničnik Jana Liptovska 6a, Slovenske Konjice 03 759 25 10 jana.psenicnik@velimir-cugmas.si
Pungartnik Dušan Cesta Valentina Orožna 8, Šentjur 03 574 02 20 dusan.pungartnik@odgp.si
Ramor Tomaž Vodnikova 7, Celje 03 493 04 100 ramor.tomaz@siol.net
Rozenstein Stanislav Savinjska cesta 4, Nazarje 03 839 86 80 stanislav.rozenstein@siol.net
Savinek Marko Ulica heroja Staneta 1 b, Žalec 041 705 146
03 712 03 80
ms@savinek-op.si
Šaloven Matjaž Kocbekova cesta 42, Ljubečna 041 499 551
03 546 10 50
odvetnik-saloven@siol.net
Trbovc Rok Stanetova ulica 27, Celje 08 205 77 32
041 200 352
rok.trbovc@odit.si
Vedenik Albina Zagata 6, Celje 03 490 09 99
040 636 542
albina.vedenik@siol.net
Verk Janez Vrunčeva ulica 1, Celje 051 305 528
051 305 528
janez.verk@gmail.com
Vrečer Rajko Kidričeva ulica 25, Celje 03 490 01 07 info.pisarna@ovr.si
Zorko Dragica Glavni trg 3, Celje 03 490 57 80 draga.zorko@siol.net
Oznake: ,
Vam je članek zanimiv? Delite ga s prijatelji:
X
175 queries in 0,781 seconds.