Odvetniki bodo v četrtek svetovali pro bono

17. 12. 2013 14:32

odvetniska zbornicaSlovenski odvetniki bodo v četrtek, 19. decembra, nudili brezplačno pravno pomoč, pri čemer želijo pomagati predvsem tistim, ki so pomoči najbolj potrebni in ki si zaradi pomanjkanja denarja ne upajo prestopiti praga njihovih pisarn. Pravna pomoč se bo izvajala predvsem ustno, bodisi v pisarni bodisi po telefonu, po predhodni najavi zainteresiranega državljana.

Odvetniki bodo na ta dan predvsem posredovali splošne informacije o problemu oz. sporu in pojasnili pravne možnosti, ki jih v določenem primeru omogoča zakonodaja in sodna praksa.

Ljudem, ki že imajo pooblaščence, vendar želijo brezplačno preverjati njihovo delo ali pa se izkaže, da zgolj preverjajo odgovore na svoja vprašanja pri več odvetnikih, odvetniki lahko pravno pomoč v okviru te akcije tudi odklonijo.

Zaradi organiziranosti odvetniških pisarn predlagamo, da vnaprej kontaktirate izbranega odvetnika in se najavite – sklicujte se na dan odvetniške pravne pomoči pro bono. Predlagajo tudi, da vnaprej dostavite morebitno dokumentacijo in svoj opis problema.

Seznam odvetniških prostovoljcev na Celjskem

Naziv Naslov in kraj Telefon E-pošta
Bahovec Videtič Biserka Trg celjskih knezov 6, Celje 03 425 25 20
031 370 297
biserka.bahovec@siol.com
Blagovič Božidar Na trgu 14, Mozirje 041 360 762
03 583 27 10
darko.blagovic@siol.net
Brumec Iztok Mestni trg 7, Slovenske Konjice 03 759 33 00 iztok.brumec@siol.net
Cimperšek Tatjana Prešernova 23, Celje 03 620 05 96 tatjana.majoranc@gmail.com
Cmok Aleksander Gledališka ulica 2, Celje 03 426 70 00 info@cmok-odvetnik.si
Cuk Marko Cesta na Roglo 13, Zreče 03 759 45 00
041 655 221
odv.cuk@siol.net
Dobrajc Gregor Cesta Valentina Orožna 8, Šentjur 041 381 514
03 574 02 20
03 749 32 20
pg.law.grega@siol.net
Dosedla Kaja Ulica Dušana Kvedra 11, Šentjur 03 749 32 00 kajadosedla@yahoo.com
Feguš Marjan Prešernova 23 a, Celje 041 620 262
03 490 12 00
odvetnik@fegus.si
Fink Rok Ljubljanska c. 6, Celje 03 493 08 30
041 736 065
rok.fink@siol.net
Freitag Nataša Glavni trg 7, Celje 03 491 88 80
031 322 647
freitag.op@gmail.com
Gabrilo Rosita Aškerčeva ul. 15, Celje 03 544 16 01 rosita.gabrilo@siol.net
Gerželj Gregor Mestni trg 7, Žalec 03 710 16 40 gregor.gerzelj@siol.net
Grad Pečnik Alenka Ozka ulica 3, Celje 03 548 36 21
031 295 995
odvetnica.gradpecnik@t-1.si
Grčar Mitja Prešernova ul. 23, Celje 03 426 72 50
041 674 380
03 426 72 54
mitja.grcar@siol.net
Grebenšek Maja Rudarska 6, Velenje 040 727 574
08 205 92 40
maja.grebensek@siol.net
Gregorin Gregor Ljubljanska cesta 8, Celje 03 493 02 03
040 477 857
gregor.g@gregorin-stifter.si
Gregorin Štifter Daša Ljubljanska cesta 8, Celje 03 493 02 03 dasa.g@gregorin-stifter.si
Gregorovič Jožko Cesta Valentina Orožna 8, Šentjur 041 690 244
03 749 32 20
03 574 02 20
pg.law.jozko@siol.net
Gričnik Jasmina Celjska cesta 5, Žalec 03 710 30 87
041 627 166
gricnik.tajnistvo@gmail.com
Hostnik Andrej Drofenikova 15, Šentjur 03 746 46 63
051 644 400
odvetnik.hostnik@siol.net
Hribar Stanka Ulica XIV. divizije 12, Celje 040 303 012
082 05 45 77
odvetnica.hribar@t-2.net
Inkret Igor Ljubljanska c. 8/I, Celje 03 490 89 30 igor@inkret-odv.si
Ivančić Damir Prešernova ulica 27, Celje 03 427 31 50 damir.ivancic@t-1.si
Janežič Andrej Celjska cesta 5, Žalec 03 710 30 87
051 677 077
odv.andrej.pisarnagricnik@gmail.com
Kekec Ivan Šmihelska cesta 2, Mozirje 03 583 42 34
03 583 42 36
041 767 442
ivo.kekec@siol.net
Klep Matjaž Gledališka ulica 2, Celje 041 620 027
03 490 57 00
matjaz@klep-op.si
Klep Volk Urša Gledališka ulica 2, Celje 041 350 045
03 490 57 00
ursa@klep-op.si
Kmet Boris Savinova ul. 7, p.p. 276, Celje 03 548 46 83 kmet.boris@gmail.com
Korošec Dušan Trg celjskih knezov 6, Celje 041 619 236
03 425 25 20
dusan@korosec.si
Korošec Tanja Prešernova cesta 8, Velenje 070 600 600
0590 27 290
info@op-korosec.si
Krčmar Simon Ulica Heroja Staneta 1/b, Žalec 03 712 03 86 odvetnik.krcmar@gmail.com
Kundih Saša Gledališka ulica 4, Celje 041 774 410 odvetnica.sasa.kundih@siol.net
Lepoša Gregor Mestni trg 10a, Slovenske Konjice 03 759 36 67 odvetnik@leposa.si
Mavri Roman Trubarjeva ulica 21, Laško 041 404 586
03 734 11 10
roman.mavri@siol.net
Meznarič Marko Prešernova ulica 12, Celje 03 425 88 50 advokat.marko.meznaric@siol.net
Mikša Dragutin Gledališki trg 2, Celje 041 745 585
03 548 15 25
info@odvetnik-miksa.si
Mlinarič Jernej Cesta Valentina Orožna 8, Šentjur 03 749 32 20
03 574 02 20
pg.law.jernej@siol.net
Mohorko Rafael Miklošičeva ulica 5, Celje 03 490 00 50
03 428 42 80
041 756 796
rafael.mohorko@siol.net
Ocepek Koprivc Ines Cesta Valentina Orožna 8, Šentjur 03 749 32 20
03 574 02 20
ines@odgp.si
Ocvirk Sergej Miklošičeva ulica 5, Celje 03 490 00 50
03 428 42 80
Osojnik Alojz Trg mladosti 6, Velenje 041 747 092
03 897 54 40
osojnik@t-2.net
Pajk Matjaž Trg celjskih knezov 6, Celje 03 425 25 20
041 769 782
matjaz.pajk@korosec.si
Peček Anita Trg celjskih knezov 6, Celje 03 425 25 20 anita.pecek@korosec.si
Pelko Rok Razlagova ulica 9, Celje 03 422 41 41
051 343 632
03 422 41 44
pisarna@odvetnik-pelko.si
Poklič Primož Celjska cesta 2, Slovenske Konjice 051 388 031
08 205 20 10
odvetnik@poklic.si
Preložnik Jurij Ulica XIV.divizije 8, Celje 031 618 324
03 490 19 23
jurij@odvetnik-preloznik.si
Prevolšek Romana Rogaška c.19, Šmarje pri Jelšah 051 381 054
03 810 14 20
Odvetnik.prevolsek@siol.net
Pungartnik Dušan Cesta Valentina Orožna 8, Šentjur 03 574 02 20 pg.law.dusan@siol.net
Ramor Tomaž Cankarjeva ulica 6, Celje 03 492 31 22 ramor.tomaz@siol.net
Rojnik Nuška Miklošičeva ulica 5, Celje 03 428 42 80
03 490 00 50
Savinek Marko Ulica heroja Staneta 1 b, Žalec 041 705 146
03 712 03 80
ms@savinek-op.si
Šaloven Matjaž Kocbekova 42, Ljubečna 041 499 551
03 546 10 50
odvetnik-saloven@siol.net
Štanc Branka Vrunčeva ulica 1, p.p.26, Celje 03 548 23 20 odvetnica.branka.stanc@siol.net
Tamše Tadeja Kosovelova ulica 16, Celje 059 22 47 10
041 764 358
tadeja.tamse@odt.si
Tanko Dušan Linhartova 18, Celje 03 492 42 42 dusan.tanko@si-teh.si
Unverdorben Jože Strma ulica 1, Rogaška Slatina 03 819 00 60 unverdorben@siol.net
Uranjek Urška Savinjska cesta 21, Žalec 031 687 880
03 713 26 82
urska.uranjek@gmail.com
Vedenik Albina Zagata 6, Celje 03 490 09 99
040 636 542
albina.vedenik@siol.net
Verk Janez Hrašovčeva ulica 3, Celje 051 305 528
051 305 528
janez.verk@gmail.com
Vrečer Rajko Kidričeva ulica 25, Celje 03 490 01 07 info.pisarna@ovr.si
Zorko Dragica Glavni trg 3, Celje 03 490 57 80 draga.zorko@siol.net
Vam je članek zanimiv? Delite ga s prijatelji:
X
195 queries in 0,889 seconds.