Simbio: sprememba delovnega časa pri pobiranju odpadkov v juliju in avgustu


Označite Celje.info kot prednostni vir na Googlu

Podjetje Simbio, ki skrbi za zbiranje odpadkov v Celju in nekaterih okoliških občinah, bo v juliju in avgustu to izvajalo po spremenjenem urniku.

Zabojniki morajo biti pripravljeni na odjemnem mestu ob 6. uri zjutraj namesto ob 7. uri.

Sprememba delovnega časa je začasna in se izvaja zaradi prilagajanja delovnih procesov poletnim vremenskim razmeram oz. visokim temperaturam.