V celjski bolnišnici danes odpravili eno prepoved obiskov, v nedeljo predvidoma še drugo


Označite Celje.info kot prednostni vir na Googlu

Iz Splošne bolnišnice Celje so sporočili, da so z današnjim dnem, 29. marcem, preklicali ukrep prepovedi obiskov pacientov, ki se zdravijo na Oddelku za bolezni ledvic in dializo.

Obiski so na tem oddelku ponovno dovoljeni dvakrat tedensko, ob sredah in nedeljah. Pacienta lahko obišče ena zdrava oseba, obisk pa lahko traja 15 minut.

Od nedelje, 2. aprila, 2023 bodo v teh okvirih ponovno dovoljeni tudi obiski na Oddelku za bolezni prebavil.