Celjani po zaostanku strli Zagrebčane

Celjski hokejisti so po pokalnem turnirju začeli z letošnjo tekmovalno sezono. V prvem srečanju so v okivru mednarodne lige IHL, kjer sodeluje 10 ekip iz treh držav, gostili ekipo Zagreba.

Po uvodnem golu domačih, so bolje nadaljevali gostje, ki so v začetku druge tretjine pri igralcu manj na ledu povedli z 1:3. To je prebudilo gostitelje, ki so v dobrih štirih minutah dosegli tri gole in znova povedli. Celjski oklepniki so prevladali predvsem v zadnji tretjini, ko so s tremi goli dosegli visoko zmago.

ECE Celje : Zagreb 8 : 4 (1:2, 4:2, 3:0)

Strelci: 1:0 Leber (Klavžar, Knez), 2:3 Rakanović, 3:3 Ograjenšek, 4:3 Rakanović (Leber, Ogrizek), 5:4 Ogrizek (Zupanc, Ograjenšek) 6:4 Grahut (Rakanović, Zupanc) 7:4 Ogrizek (Ograjenšek), 8:4 Knez (Leber, Rakanović).