Celjani z novim porazom na domači sceni

rokomet_ormoz_celje_februar_2019Po tekmi s Parižani so celjski rokometaši igrali z zasedbo Jeruzalem Ormoža, in sicer v Prlekiji, obenem pa je zanimivo, da se celjski župan ravnokar mudi ravno v Izraelu.

Pred novim izzivom v ligi prvakov, kjer bodo pivovarji v nedeljo igrali na Danskem jim je v domačem prvenstvu znova precej nepričakovano spodrsnilo, podobno kot se je pred tremi tedni zgodilo, ko so v Zlatorogu slavili Trebanjci.

Celjani so v 9. minuti sicer vodili s 4:7, potem pa sta bili ekipi vseskozi tesno skupaj. Vse do 43. minute, ko so gostje povedli 23:25 je bila razlika največ en gol! V 51. minuti je najboljši domači strelec, Bojan Čudić, zadela za 28:26. Odsihmal so gostje večkrat znižali zaostanek na en gol, domači pa so ga vedno povišali na dva in se na koncu veselili uspeha.

JERUZALEM ORMOŽ : CELJE PIVOVARNA LAŠKO 31:29 (17:17)