Nogometaši Celja so včeraj začeli začeli s poletnim pripravljalnim obdobjem pred sezono 2026/27.
Kot aktualni državni prvaki bodo sodelovali tudi v drugem krogu kvalifikacij za Uefino Ligo prvakov.

Trener Vitor Campelos je na prvem treningu na Skalni kleti pozdravil 31 nogometašev, ki bodo v knežjem mestu trenirali vse do 3. julija, ko sledi premik v Kranjsko Goro. Ob prvem treningu je portugalski strateg dejal: “Čeprav je za nami krajši premor, trenerji nikoli niso zares prosti. Vedno si povezan z dogajanjem v klubu, vedno razmišljaš o možnosti za napredek, kako nogometašem pomagati postati boljši. To so moje prve priprave z ekipo, lahko obljubim, da bomo od prvega dne priprav garali, da prvo uradno tekmo nove sezone pričakamo v najboljšem možnem stanju. Pri tej nameri nam bodo pomagalo kar nekaj pripravljalnih tekem, kjer rezultat ne bo v ospredju, saj je za nas, kot vedno to pravim, zdaj najpomembnejša tekma – naslednja. To je prva prvenstvena proti Muri. Ob začetku priprav smo zelo motivirani, saj je pred nami pomembno poletje. Skupaj z vodstvom poskušamo najti igralce z dodano kvaliteto, da ekipo dvignemo še na višji nivo.”
Preberite tudi:




