Celjanka premagala Celjanke

Celjske rokometašice so v tekmi 4. kola skupine za razvrstitev do 4. mesta gostile Zagorjanke, z zmago pa bi prišle v ugoden položaj za osvojitev končnega tretjega mesta.

Zasavke so v Golovcu kmalu prevzele pobudo in po četrt ure igre vodile s 3:7. Celjanke so se do konca prvega polčasa še najbolj približale v 22. minuti, ko je najboljša domača strelka, Katja Čerenjak, znižala na 6:8. Na polčas so gostje, pri katerih je blestela Celjanka Pia Hren, ki je bila z 8 goli prva strelka tekme, nesle tri gole prednosti.

Zagorjanke so drugi polčas odprle s serijo treh golov in svojo prednost podvojile. Gostiteljice so se dobrih 10 minut pred koncem približale na zaostanek s polčasa, do konca pa jim bližje ni uspelo priti.

ŽRK Z’DEŽELE : RK ZAGORJE 18:21 (9:12)