Celjanke pred Crveno zvezdo s stotico na Dolenjskem

zkkathleteceljeCeljske košarkarice so v Grosupljem prišle do visoke zmage. Po prepričljivi prvi četrtini so bile gostje še uspešnejše v drugi, saj so jo dobila za 21 točk.

Grosupeljčanke so dobro odigrale le tretjo četrtino, ki so jo dobile s sedmimi točkami razlike. Celjanke so v zadnjem delu tekme še povečale svojo prednost in slavile prvo zmago v novi sezoni državnega prvenstva z rezultatom 100:56.

GROSUPLJE : ATHLETE CELJE 56:100 (12:26, 9:30, 25:18, 10:26)

Damir Grgić, trener Athlete Celja: “Menim, da smo zasluženo zmagali. Tekmo smo kontrolirali od samega začetka in že v prvem polčasu prišli do visoke prednosti. Čestitam mojim igralkam za zmago, košarkaricam Grosupljega pa za pošteno tekmo.”

9. Janina 0/1 1

V sredo, 19. 10., bo ob 18.00 v dvorani GCC tekma jadranske lige z beograjsko Crveno zvezdo.