Celjanke znova podprvakinje

V dvorani Šolskega centra Celje so celjske nogometašice skušale podaljšati sezono v finalni seriji, ki se igra na dve zmagi, a jim to proti zasedebi iz Voličine ni uspelo.

futsal_znk_celje_april_2018_igraZa Slovenske gorice je uvodni gol dosegla nekdanja članica celjskega kolektiva, Šentjurčanka, Vanja Tanšek. Gostje so po 12 minutah vodile z 0:2, kolikor je bil tudi izid prvega polčasa.

Kmalu po začetku drugega dela je upanje domačim privržencev vzbudila Anja Đaković-Ložar, a se je na koncu izkazalo, da je dosegla gol za končni izid.

Po tekmi so se igralke poslovile od trenerja Uroša Ločnikarja, ki je ekipo vodil vseh pet let od ustanovitve. Prvi dve leti je z njimi osvojil naslov prvakinj, pozneje pa tri druga mesta.

Celje : Slovenske gorice 1:2 (0:2 v zmagah)
0:1 Tanšek (7.’), 0:2 Vrabel (12.’), 1:2 Đaković-Ložar (24.’)

Dodajmo, da so Celjanke prejele tudi pokal za ekipo z najmanj kaznimi.

*foto: ŽNKC in NZS