Celjska športna sreda: rokometaši pred Kielom brez težav z Izolani; košarkarice prepričljive v Mariboru; nogometaši pri pokrovitelju

V vnaprej odigrani tekmi 11. kola so celjski rokometaši zanesljivo opravili z izolskim moštvom in se osredotočajo na sobotno tekmo z aktualnim evropskim prvakom nemškim Kielom, ki velja za sinonim hitrega in modernega rokometa.

RK Celje Pivovarna Laško – RD Istrabenz plini Izola 32:18 (20:7); Mačkovšek 8, Marguč 5, Zelenović 4, Žabić 4, Lekai 3, Janc 3/1, Ranevski 2/1, Skube 2, Razgor 1.

Poročanje RK CPL

Več o THW Kiel

Tekma z Nemci bo v Zlatorogu v soboto ob 16.30.

§ § §

Košarkarice Athleteja Celja nadaljujejo svoj niz neporaženosti v državnem prvenstvu. Sinočnji štajerski derbi je svoje ime upravičil le v uvodnih desetih minutah, ki sta jih ekipi končali z neodločenim izidom casino online 17:17. Takoj v nadaljevanju so namreč athletinje, na krilih Larise Ocvirk ter Eve Lisec, napravile delni niz 10:0 (17:27), na polčas odšle že z 20 točkami naskoka (23:43) in tekma je bila odločena.

ŽKK AJM Maribor : ŽKK Athlete Celje 51:92 (17:17, 6:26, 13:17, 15:32); Abramovič 25, Ocvirk 21, Bošnjak 13, Lisec 11 …

Ta konec tedna Celjanke nimajo obveznosti v mednarodni ligi.