Celjske nogometašice redni del sklenile na vrhu lestvice

S 14. krogom se je sklenil redni del sezone ženske futsal lige. Celjanke so gostovale v Lukovici in v drugem polčasu odpihnile domačo zasedbo, z zmago pa so si potrdile prvo mesto po rednem delu državnega prvenstva.

Lukovica : Celje 2:7 (1:2)
Podkrajšek (12′), Ti. Vrhovnik (23′); Kramer (6′, 31′), Kozina (13′), Alegro (21′), Ložar (21′, 24′), Ermenc (37′)

Varovanke Blaža Adamiča so v drugem delu igre dvoboja v Lukovici upravičile vlogo favorita in po vodstvu 1:2 ob polčasu dosegle še pet zadetkov. Ob prepričljivi celjski zmagi so v polno zadele Vanesa KozinaTjaša AlegroInes Ermenc in po dvakrat Zoja Kramer ter Anja Ložar.

S tem so Celjanke redni del sklenile na vrhu lestvice in si tako kot drugouvrščena Košana priigrale direktno uvrstitev v polfinale. Tam se bodo na dve dobljeni tekmi pomerile z zmagovalkami dvoboja med Vrhniko in zasedbo Bloke Pletilnica. Košana pa bo moči merila z boljšimi na obračunu med Slovenskimi goricami in Lukovico.