Drugoligaš s celjskim pridihom se ni pustil Celjanom

Celjski nogometaši so v prvi tekmi četrtfinala nogometnega pokala gostili drugoligaško zasedbo Radomelj, ki jo kot trener vodi nekdanji celjski igralec Oskar Drobne, in se na koncu z njimi razšli z neodločenim izidom.

Za domače je v 24. minuti zadel Ivan Božić, 1:0 pa je bil rezultat še eno uro. V 84. minuti so gostje uspeli izenačiti.

Celje : Kalcer Radomlje 1:1 (1:0)

Celje: Metod Jurhar, Ivan Božić (od 80.’ Gašper Koritnik), Tadej Vidmajer, Josip Ćalušić, Lan Štravs (od 89.’ Jure Travner), Karlo Plantak (od 78.’ Rok Štraus), Žan Flis, Mitja Lotrič, Luka Kerin, Dario Vizinger, Žan Zaletel. Trener: Dušan Kosić.

Kalcer Radomlje: Lenart Cerar, Rok Jazbec, Mark Zabukovnik, Sandi Nuhanović (od 72.’ Luka Cerar), Sacha Varga (od 79.’ Lan Gojak), Žan Nikolić, Matic Ahačič, Anže Pišek, David Stariha Laban, Robi Jakovljević (od 58.’ Lovro Vrandečič), Luka Guček. Trener: Oskar Drobne

V soboto, 26. oktobra, je na vrsti ligaško gostovanje v Mariboru.

*foto: NK Radomlje