Državne prvakinje v Golovcu padle v zadnji sekundi

Celjske rokometašice so očitno odlično izkoristile zimski premor, saj v zadnjih tekmah ne poznajo poraza. Sinoči jim je v Golovcu uspelo pokoriti tudi državne prvakinje iz Zagorja, ki na lestvici sicer ostajajo pred njimi.

Tekmo so sicer bolj odprle Zasavke, ki so šestkrat povedle za dva gola, nazadnje v 19. minuti s 6:8. Celjanke so prvič povedle v 26. minuti preko Sanje Belac, ki je v prvem polčasu dosegla vse svoje štiri zadetke. Na glavni odmor so gostiteljice šle z najmanjšo možno razliko, čeprav so z edinim zadetom Katarine Regner v 29. minuti povedle z 12:10.

Junakinja tokrat Jasmina

Celoten drugi polčas je minil v znamenju minimalnih prednosti gostiteljic in izenačenj s strani Zagorjank. Preko najboljše domače strelke, Jasmine Pišek, ki je šestkrat ugnala nasprotno vratarko, je domača ekipa v 56. minuti povedla z 22:20. Gostjam je v zadnji minuti uspelo izenačiti, končni izid pa je na veselje lepega števila gledalcev, med katerimi so bili tudi preganjalci zime – kurenti, v zadnji sekundi postavila prej omenjena igralka.

11. Velenje                                     11  –   1

V četrtek, 16. februarja, bodo varovanke Sebastjana Oblaka skušala presenetiti na gostovanju pri ljubljanskem Krimu. Tekma se bo v dvorani Stožice začela ob 18.40.

*foto: ŽRK Celje