Hokejisti od jezerjanov boljši v valovih

Celjski hokejisti so sinoči odigrali tekmo državnega prvenstva, na drsališču v Mestnem parku pa so gostili zasedbo z Bleda.

Celjani so uvodni zadetek ob igralcu več dosegli v 10. minuti, a so Blejci že v naslednji akciji izenačili. Podobno je bilo v 24. minuti, ko je zadela letošnja okrepitev Aljaž Uduč, Gorenjci pa so ob igralcu več kmalu drugič izenačili. Še v drugi tretjini so Celjani znova povedli, a so gostje znova kar kmalu izenačili. 10 sekund pred drugim premorom je za 4:3 zadel Nejc Kastelic.

V 53. minuti so gostitelji dosegli gol z igralcem manj, isto pa jim je uspelo pol minute kasneje.

Celje : Bled 6 : 3 (1:1, 3:2, 2:0)

Ta konec tedna bo Celje gostilo dve tekmi mednarodne lige IHL. V soboto bo ob 18:00 srečanje z Medveščakom, v nedeljo ob 12:30 pa z Vojvodino.