Kickboksarke abonirane na stopničke

kickboks_dekleta_2019_junij_rimini_stopnickeZadnji konec tedna se je v italijanskem Riminiju odvijal svetovni pokal v kickboksu, kjer se je pomerilo skoraj 1.400 tekmovalcev iz 256 klubov. Tokrat so barve Športnega kluba Hyong zastopala dekleta, ki so domov odnesla kar 7 kolajn.

Med mladinkami je bila kar v dveh disciplinah (PF – point fight in LC – light contact) najboljša Larisa Žagar Slemenšek. Maša Kenjalo ji je v svoji kategoriji sledila z dvema bronastima medaljama (PF in LC).

kickboks_dekleta_2019_junij_rimini_borbaDrugo mesto med starejšimi kadetinjami je osvojila Nina Kitek v disciplini LC, med mlajšimi kadetinjami pa je kar dvakrat 3. mesto zasedla Lana-May Pratnemer (LC in PF).

Alisa Žagar Slemenšek se je tokrat zavihtela tik pod stopničke, in sicer v kategoriji light contact.

Z dekleti sta bila trener Uroš Bernard in njegov pomočnik David Alif. Konec avgusta je na sporedu evropsko prvenstvo na Madžarskem.