Rokomet: razprodani Zlatorog ni videl nove senzacije

V po nekaj letih znova povsem napolnjeni največji celjski športni dvorani so v odličnem vzdušju celjski rokometaši, kljub porazu, znova prikazali všečno igro, tako da so jim navijači obeh ekip po srečanju zasluženo dolgo ploskali. Začetek je pripadel gostiteljem, ki so povedli s 4:1, a so gostje s serijo štirih zadetkov nakazali, da so tokrat prišli po poln izkupiček. Ekipi sta bili do 24. minute skupaj, potem pa so Madžari uspešneje končali prvi polčas. V nadaljevanju so gostje vseskozi vzdrževali prednost med tremi in petimi zadetki, v 44. minuti pa je Marguč znižal na 14:16.  Z izjemno disciplinirano igro v obrambi je vodilna ekipa evroligaške skupine B domačim preprečevala, da bi se približala in ohranila upanje na uvrstitev v osmino finala.

RK Celje Pivovarna Laško : MKB Veszprem 19:24 (9:11); Marguč 5/3, Mačkovšek 4, Zelenović 3, Lekai 2, Mlakar 2, Skube 2, Žvižej 1