Rokometaši uspešni na gostovanju, dekleta v Golovcu

Celjski rokometaši so po štirih tekmah v Zlatorogu v soboto gostovali. V okviru državnega prvenstva so pri zadnjeuvrščen Dobovi vpisali prepričljivo zmago.

Pivovarji so začeli z 0:5, a so sredi prvega polčasa domači prišli povsem blizu, vseeno pa so Celjani polčas dobili za 6. Na koncu je razlika znašala še gol več.

Dobova : Celje Pivovarna Laško 24:31 (11:17)

RK Celje Pivovarna Laško: Zaponšek, Gaberšek 16 obr.; Perić 9, Krečič 1, Cokan 2, Ćirović 2, Antonijević 5, Ivanković 2, Janc 3, Gregorič, Milićević, Kačičnik 1, Korže Lesjak, Žabić 2, Mazej 2, Mlakar 2.  Trener: Alem Toskić

7m: 4/5, izključitve: 10 min

Lestvico zagotavlja Sofascore

V četrtek, 26. oktobra, je na sporedu gostovanje v okviru lige prvakov, in sicer pri poljski Wisli.

Celjanke do druge zmage

V tekmi tretjega kola državnega prvenstva za ženske Celjanke v Golovcu niso imele težav z ekipo iz Izole.

Z’dežele Celje : Trgo ABC Izola 26:18 (11:7)

Zulić 7, Regner 6, Marković in Žener 4, Kadić 3, …

Azra Zulić: “Kljub premoru nadaljujemo zmagovalni ritem. Pričakovale smo težko tekmo, saj so nasprotnice z izkušnjami iz Evropskega pokala. V tekmo smo vstopile zbrano od prve minute v obrambi in v napadu. Zato je izkupiček točk zasluženo ostal doma.”

Celjanke na razpredelnici zasedajo tretje mesto, v soboto pa gostujejo pri Velenjčankah.