Celjani silovito preko branikovcev

rokometCeljski rokometaši so novembra v Mariboru izgubili pomembni točki, tokrat pa o zmagovalcu ni bilo dvoma. Ekipi sta se prve četrt ure izmenjevali v vodstvu, v 17. minuti pa so gostje prvič resneje povedli – 5:8. V 34. minuti so se gostitelji zadnjič približali – 13:15, temu pa je sledila celjska serija 0:5. Do konca je prednost pivovarjev le še naraščala, Lesjak pa je le tu in tam dovolil, da so branikovci zatresli njegovo mrežo.

Maribor Branik : Celje Pivovarna Laško  18:34 (11:14)

RKCPL: Lesjak  20/1 obramb, Gajič 1/1 obramba; Blagotinšek 1, Malus 1, Babarskas 1, Janc 8/2, Razgor, Marguč 1/1, Grošelj 1, Poteko 2, Suholežnik 1, Zarabec 4, Kodrin 5, Fižuleto, Mlakar 7, Žvižej 2; trener Branko Tamše

Izključitve: 12 min, 7-metrovke: 2/2, rdeči karton: Babarskas 35. min (3 x 2 min)

6. Urbanscape Loka                3  – 30

V soboto, 7. maja, bo ob 18.00 v Zlatorogu tekma z edino gorenjsko ekipo v končnici za prvaka.