Grofje vrnili Gorenjcem

Na začetku nogometne sezone so nogometaši Triglava iz Celja odnesli vse tri točke, na današnji tekmi v Kranju pa so to storili Celjani.

Gostje so povedli iz 11-metrovke, ki jo je izvedel najboljši celjski strelec Rudi Požeg Vancaš, nad katerim je bil tudi storjen prekršek. V predzadnji minuti prvega polčasa so se celjski nogometaši veselili še enkrat. Potem, ko je domačemu vratarju ušla žoga je bil priseben Elvir Ibišević.

Triglav je v 8. minuti drugega polčasa znižal, in sicer iz 11-metrovke. V nadaljevanju so se več obetavnih priložnosti priigrali Celjani, a se izid v Kranju ni spremenil.

Triglav : Celje 1:2 (0:2)
Strelci: 0:1 Požeg Vancaš (20.’/11 m), 0:2 Ibišević (44.’), 1:2 Majcen (53.’/11 m)

Triglav: Čadež, Alić (od 32.’ Bojić), D. Kryeziu, Arh Česen, Elsner, Gajić, E. Kryeziu, Majcen, Mlakar, Udovič (od 86.’ Jurić), Afoakwa (od 68.’ Žurga).
Celje: Rozman, Vidmajer, Travner, Andrejašič, Stojinović, Benedičič, Cvek (od 55.’ Pišek), Novak (od 88.’ Kerin), Požeg Vancaš, Lotrič, Ibišević (od 75.’ R. Štraus).
Rumeni kartoni: Majcen, Bojić, Gajić; Cvek, Andrejašič, Benedičič, Rozman.