Nogomet: Celjani gostovali pri Udineseju; Šampion na severni meji samo povedel; Vojnik in Kovinar brez točk

nogomet_celjeV času rezprezentančnega premora so celjski nogometaši odigrali pripravljalno tekmo z italijanskim članom Serie A iz  Vidma. Brez Verbiča, Vrhovca, Miškića in Bajdeta so rumeno-modri izgubili z 1:5, edini zadetek za goste pa je prispeval Andraž Žurej.

Poročanje NKC

V soboto, 13. septembra, je na vrsti ligaško gostovanje v Novi Gorici.

V Vidmu odsotni Blaž Vrhovec je na tekmi mlade slovenske reprezentance prispeval zadetek za zmago proti Andori s 5:0.

§ § §

Nogometaši Šampiona so pri nekdanjem drugoligašu v tekmi 3. kola 3. slovenske lige – sever povedli, saj je v 12. minuti zadetek dosegel Akamba Mengbwa Hyacinthe. Gostitelji so izenačili malo pred iztekom prvega polčasa, v drugem pa kmalu povišali svojo prednost. Naslednjo soboto bodo Celjani gostovali še pri enem bivšem koroškem prvoligašu, v Prevaljah.

Koroška Dravograd : Šampion 4:1 (1:1)

Ostale tekme

Fužinar : Drava Ptuj 3:3 (2:1)

AjDAS Lenart : Malečnik 0:1 (0:0)

Fosilum Šentjur : Maribor B 1:6 (1:2)

AHA Emmi Bistrica : Korotan Prevalje 0:3 (0:0)

§ § §

V Medobčinski članski ligi Golgeter sta obe ekipi z območja celjske upravne enote izgubili. Vojničani so ob Sotli sicer povedli, Štorovčani pa so v Posavju doživeli višji poraz.

Prihodnjo soboto bodo v Vojniku gostili Šoštanj, v Štorah pa Rogaško. Začetek obeh tekem bo ob 16.30.

NK Rogaška : NK Vojnik 2:1 (0:0);  0:1  – Dejan Korotaj 47.’

NK Brežice 1919 : Kovinar Štore 4:0 (1:0)

NK Šoštanj : NK Žalec 3:1 (1:1)

KNK Odred Kozje : ND Mozirje 2:1 (0:0)

NK Vransko : Zreče – preloženo