Nogomet: po pokalni še prvenstvena zmaga z Zavrčem

Celjski nogometaši so preteklo sredo pred domačimi gledalci v pokalnem tekmovanju Zavrč premagali z visokih 4:0, tokrat pa so za tri prvenstvene točke morali poskrbeti za preobrat, saj so gostje povedli. Za izenačenje je posrkbel Igor Jugović, ki je z roba kazenskega prostora izkoristil podajo Verbiča. Odločilni zadetek je osem minut po vstopu v 70. minuti tekme dosegel Andraž Žurej, ki je v kazenskem prostoru sprejel globinsko podajo in iz obrata zatresel mrežo gostov. Ti so kljub porazu še vedno drugi na lestvici, Celjani pa ostajajo osmi.

V soboto, 28. septembra, bo v mestu Pikinega festivala regionalni derbi Rudar : Celje, ki se bo začel ob 18. uri.

CELJE – ZAVRČ 2:1 (1:1)

Jugović 41., Žurej 78.; Šafarić 24./11-m

Celje: Kotnik, Gobec, Krajcer, Centrih, Korošec, Jugovič, Vrhovec, Verbič (70./Žurej), Zajc (90./Kolman), Vicente (85./Bajde), Čadikovski.

Videoporočanje TV Slovenija

VSTOPNICE ZA DOMAČE TEKME NK CELJA POL CENEJE:
Na Celje.info v posebni promocijski akciji ponujamo 100 vstopnic za domače tekme NK Celje po polovični ceni. Več o tem, kako jih lahko dobite, preberite s klikom na to povezavo (klik!).

TRIGLAV – DOMŽALE 0:3

OLIMPIJA – LUKA KOPER 1:0

MARIBOR – RUDAR 1:1

GORICA – KRKA 1:2