Olimpija v Celju zelo hitro do 0:2, po znižanju “zmaji” do treh točk

Po reprezentančnem premoru so s tekmami nadaljevali tudi nogometaši v državnem prvenstvu. Celjani so gostili vodilno Olimpijo, ki je prva dva gola dosegla že do 6. minute!

Gostje so v 19. minuti zadeli vratnico, Dario Vizinger pa v 39. minuti obudil upanje domačim. Po dolgi akciji je nekaj metrov od desne vratnice žogo sprejel celjski golgeter in bil 12. uspešen v tej sezoni.

Odločilen trenutek tekme je prišel v 67. minuti, ko so gostje zadeli prečko, odbitek pa pospravili v domačo mrežo.

S porazom Celjani ostajajo na 5. mestu.

Celje : Olimpija 1:3 (1:2)

Strelci: 0:1 Bagnack (3.’), 0:2 Vukušić (6.’), 1:2 Vizinger (39.’), 1:3 Menalo (67.’).
Celje: Rozman, Travner, Zaletel, Stojinović, Brecl, Plantak, Benedičič (od 78. Štravs), Lotrič (od 79. Džumhur), Kerin (od 43. Koritnik), Božić, Vizinger.
Olimpija: Vidmar, Boakye, Samardžić, Bagnack, Jurčević (od 46. Maksimenko), Valenčič (od 90. Gorenc), Tomić, Savić, Menalo (od 85. Lupeta), Čekiči, Vukušić.
Rumeni kartoni: Benedičič, Plantak; Valenčič.

Naslednjo soboto, 30. novembra, bo v Celju ob 13:50 tekma z Muro.

*foto: zajem zaslona