Plesalci v Riminiju, Bratislavi in Novem mestu

04. 07. 2019 12:01

Preberite nekaj o aktivnostih in dosežkih plesalcev, ki vadijo v okviru Plesnega centra TBA.

Pred državnim prvenstvom, ki je bilo med 22. 6. in 30. 6. v Novem mestu, je izbrana postava plesalcev in trenerjev TBA, kot del slovenske reprezentance nastopala na mednarodnih tekmovanjih, kjer je najbolj odmeven rezultat, 3. mesto na evropskem prvenstvu IDO v Riminiju, Italiji, dosegla HIP HOP članska formacija ROYCE. Poleg tega pa je finalno 5. mesto zasedla še solistka Lana Apotekar.

ples_tba_2019_junij1Obenem so se plesalke disciplin disco, jazz in modern v juniju v Bratislavi udeležile svetovnega pokala IDO v disco dancu in evropskega prvenstva IDO v Pragi za jazz in modern.

Na državnem prvenstvu Plesne zveze Slovenije, kamor se med sezono na pokalnih turnirjih kvalificirajo najboljši plesalci iz cele Slovenije, se je iz Plesnega centra TBA s kar 25 točkami predstavilo več kot 80 tekmovalk in tekmovalcev, pod vodstvom trenerjev disciplin HIP HOP, JAZZ, DISCO in MODERN.

Priplesali so 17 finalnih uvstitev in 8 medalj. Naslov državne prvakinje je osvojila HIP HOP solistka Lana Apotekar, vice državna prvakinja v kategoriji DISCO solo deklice je postala Živa Čurčič, srebrno medaljo v HIP HOPu pa so si priplesale članska formacija ROYCE, članska mala skupina STAMINA in otroška mala skupina SWEETAS.

Bronasto odličnje si je priplesala mladinska HIP HOP formacija ANNAN, ter članski in otroški HIP HOP duo Lana Apotekar in Hana Firer (člani) ter Anja Aristovnik in Zara Kajtna (otroci).

Letošnjo plesno sezono vsekakor zaznamujejo novi spomini, novi dosežki, nove izkušnje, nove vezi ter nova spoznanja, s katerimi se trenerska ekipa in plesna postava Plesnega centra TBA podaja v poletne mesece.

ples_tba_2019_junij2Državno prvenstvo PZS – 22.–30. 6. 2019 – Novo mesto

1. mesto – Lana Apotekar – HIP HOP državna prvakinja med solo članicami (2.mesto – skupni seštevek)

2. mesto – Royce – HIP HOP državni podprvaki med članskimi formacijami

2. mesto – Sweetas – HIP HOP državne podprvakinje med otroškimi malimi skupinami
2. mesto Stamina – HIP HOP državne podprvakinje med članskimi malimi skupinami

2. mesto: Živa Čurčič- disco solo deklice

3. mesto – Annan – HIP HOP formacije mladinci

3. mesto – Lana in Hana – HIP HOP duo člani

3. mesto – Zara in Anja – HIP HOP duo otroci

4. mesto: That jazz- JAZZ male skupine mladinci

4. mesto: Direction- DISCO male skupine mladinci

5. mesto – Playana – HIP HOP male skupine mladinci

5. mesto: Lina Golihleb – JAZZ solo mladinke

5. mesto: Nika Podkoritnik – MODERN solo članice

6. mesto: Lina in Dominike- JAZZ duo mladinci

7. mesto: Manca Langus – MODERN solo članice

7.mesto – Dinama – HIP HOP male skupine mladinci

7.mesto – Hana Firer – HIP HOP solo članice

8.mesto – Zala in Kaja – HIP HOP duo mladinci

9. mesto: Nija Blažan – MODERN solo članice

9. mesto: Pika in Živa- JAZZ duo mladinci

9.mesto: Pika in Živa – DISCO duo mladinci

10.mesto – Maj Zimšek – HIP HOP solo člani

11. mesto – Rockerz – HIP HOP male skupine otroci

12. mesto – Tina in Jaša – HIP HOP duo člani (2. mesto – skupni seštevek)

13.mesto – Nika in Lara – HIP HOP duo mladinci

15.mesto – Nastia in Neli Lu – HIP HOP duo mladinci

16.mesto – Reginas – HIP HOP male skupine mladinci

19. mesto – Nastia Mastnak – HIP HOP solo mladinke

19. mesto: Larisa Strnad- JAZZ solo mladinke

20. mesto: Dominike Ivani – JAZZ solo mladinke

20. mesto – Maja Selič – HIP HOP solo mladinke

34. mesto – Nika Roš – HIP HOP solo mladinke

 

Evropsko prvenstvo IDO JAZZ/MODERN – 13. – 14. 6. 2019 – Praga, Češka

12.mesto – THAT JAZZ

19.mesto – Nika Podkoritnik – modern solo članice

 

Svetovni pokal DISCO DANCE – 6. – 9. 6. 2019 – Bratislava, Slovaška

10. mesto – Disco Direction – male skupine mladinci

28. mesto – Živa Čurčič – solo deklice

 

Evropsko prvenstvo IDO HIP HOP – 16. – 19. 5. 2019 – Rimini, Italija

3. mesto – Royce – članska formacija

5. mesto – Lana Apotekar – solo članice

6. mesto – Playana – male skupine mladinci

7. mesto – Jaša&Tina – duo člani

8. mesto – Sweetas – mala skupina otroci

9. mesto – Maj Zimšek – solo člani battle

12. mesto – Hana&Lana – duo člani

13. mesto – Hana Firer – solo članice

13. mesto – Kaja&Zala – duo mladinci

14. mesto – Stamina – male skupine člani

32. mesto – Anja&Zara – duo otroci

53. mesto – Maj Zimšek – solo člani

72. mesto – Lara&Nika – duo mladinci

Oznake: ,
Vam je članek zanimiv? Delite ga s prijatelji:
X
189 queries in 1,314 seconds.