Rokometašice serijo zmag podaljšale na 9

Celjske rokometašice so v nedeljo dosegle deveto zaporedno zmago, saj so bile v Golovcu boljše od Krke, ki jih je v začetku novembra kot zadnja premagala.

Po izenačenem začetku so Celjanke v 12. minuti preko Sanje Belac povedle 7:4, a so Dolenjke kmalu znižale na gol zaostanka. Gostiteljice so kmalu večkrat povedle za tri gole, a je zasedba iz Novega mesta še pred koncem polčasa s serijo 0:4 povedla z 12:13.

Med glavnim odmorom je trener Sebastjan Oblak očitno prebudil svoje varovanke, saj so od vsega začetka držale niti igre v svojih rokah. Sredi drugega polčasa je z golom Katarine Regner domača prednost narasla na 21:16. Gostje so se osem minut pred koncem uspele vrniti na 23:20, potem pa je sledil dokončen prelom, saj so domače rokometašice do zadnjega sodniškega žvižga izvedle serijo 8:1 za svojo deveto zaporedno zmago.

ŽRK Celje Celjske mesnine : ŽRK Krka 31:21 (13:13)