Celjanke na koncu s krono podprvakinj

V zadnji tekmi finalne serije državnega prvenstva za dekleta v dvoranskem nogometu so Celjanke morale priznati nasprotnicam, da so premogle kvaliteto več.

V Benediktu so domače po 7. minutah vodile z 2:0, a so Celjanke do konca prvega polčasa uspele izenačiti. Kmalu po začetku drugega dela so gostje ostale brez kapetanke Mateje Vojsk, ki je prejela rdeči karton, vseeno pa so po prejetem golu znova uspele izenačiti. Zaradi zaostanka za gol so zadnjih pet minut Celjanke igrale z igralko v polju namesto vratarke, vendar jim ni uspelo zadeti, njihovo tveganje pa so gostiteljice pretvorile v gol, ki je potrdil zmago in naslov prvakinj.

KMN Slovenske gorice : ŽNK Celje 5:3 (2:2) (3:2 v zmagah)
1:0 Šnofl (1.), 2:0 Vrabel (7.), 2:1 Alegro (10.), 2:2 Kos (18), 3:2 Vrabel (26.), 3:3 Ložar (27.), 4:3 Vrabel (29.), 5:3 Tuš (39.)