Celje neodloč(e)no z novinci

Celjski nogometaši so odigrali uvodno tekmo 4. kola prvoligaškega tekmovanja. Na Opekarniški so gostili klub, ki velja za otroka Darka Klariča, ki je pred leti igral zelo pomembno vlogo tudi Celju.

Ljubljanski Bravo je bil v prvem polčasu dvakrat uspešen, in sicer v 16. in 40. minuti, domači pa so še v prvem polčasu uspeli znižati. Iz 11-metrovke je zadel Mitja Lotrič nad katerim so gostje tudi naredili prekršek.

Po petih minutah nadaljevanja je znova zadel Lotrič in izenačil s strelom z 20 metrov. Kmalu zatem so imeli Celjani priložnost za vodstvo, zadnje pol ure pa je minilo brez nevarnejših akcij.

Celje : Bravo 2:2 (1:2)

Strelci: 0:1 Matko (16.), 0:2 Križan (40.), 1:2 Lotrič (45., 11-m), 2:2 Lotrič (50.).
Celje: Rozman, Stojinović (od 75. Travner), Zaletel, Čalušić (od 84. Štravs), Vidmajer, Pungaršek, Pišek, Novak, Lotrič, Vizinger, Božić (od 76. Kerin).
Bravo: Gril, Brekalo, Zec, Ihbeisheh, Žinko, Agboyi, Vrljičak, Matko, Kirm, Mensah (od 69. Kancilija), Križan (od 90. Nukić).
Rumeni kartoni: Žinko, Pišek; Brekalo, Ihbeisheh.

V nedeljo, 11. avgusta, je na vrsti gostovanje v Domžalah.