Košarka: Celjanke osvojile prvo letošnjo lovoriko

Vir: Athlete Celje

Članice Athleta so včeraj po zmagi nad kranjskim Triglavom v finalu Pokala Slovenije za ženske postale prvakinje in osvojile prvo letošnjo lovoriko.

V Slovenjskih Konjicah sta v nedeljo, 15. februarja potekala polfinalna boja v pokalnem tekmovanju. Na prvi tekmi sta se pomerili ekipi Grosbasketa in Triglava, v kateri so bile košarkarice nbso online casino reviews iz Kranja boljše. Na drugem srečanju pa je sledil obačun med Athletom in Mariborom, kjer so prepričljivo slavile celjske košarkarice.

Rezultat:

ŽKK Athlete – ŽKK Maribor 98:59

V ponedeljek, 16. februarja je v Konjicah potekal finalni obračun, v katerem sta se pomerili ekipi Triglav in Athlete Celje. Celjanke so dokazale, za kako kvalitetno ekipo gre in nasprotnice premagale z visoko razliko 28-ih točk.

Rezultat:

ŽKK Athlete – ŽKK Triglav 77:49

Članice Athleta so torej prepričljivo dominirale na sklepnem turnirju pokalnega tekmovanja v vseh vidikih in si tako zasluženo priigrale 10. jubilejni naslov prvakinj.

Za najkoristnejšo igralko je bila izbrana članica Athleta – Eva Lisec.

Iskrene čestitke našim košarkaricam za prvo osvojeno lovoriko v letošnji sezoni!