Nogomet: Celjani do prve zmage v sezoni

nk-celjeV ponedeljek, 17. avgusta so celjski nogometaši na domači Areni Petrol odigrali srečanje proti ekipi Zavrča in dosegli prvo zmago v letošnji sezoni. Po končnem sodniškem žvižgu so slavili z 2:1. Zadetka za ekipo iz Celja sta dosegla Vrhovec in Sunny. V 7. krogu Prve lige Telekom Slovenije Celjani gostujejo pri Olimpiji. Tekma bo 23. 8 ob 17:45.

Potek srečanja…

V prvih minutah srečanja nismo videli večjih priložnosti. Napadlnejše so nato nadaljevali gostje. S strelom pa je zapretil tudi Firer, a je bil žal nenatančen. V prvem delu srečanja tako nismo videli zadetkov. Drugi del so bolje odprli online casino domači, ki so bili nevarni preko Firerja in Miškića. Kljub lepim priložnostim rumeno-modrih so prvi mrežo zatresli gostujoči nogometaši. Že dve minuti kasneje je nato izenačil Vrhovec, po popolni prevladi Celjanov v zaključnem delu tekme pa je po podaji Firerja za zmago zadel Sunny. S tem so varovanci S. Rožmana osvojili prve točke v sezoni.